Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZEMSKÉ SNĚMY BYLY SOUČÁSTÍ PARLAMENTNÍHO SYSTÉMU

 

NÁRODNÍ LISTY- HLAVNÍ REDAKCE PRAHA , ČESKOSLOVENSKO

VEČERNÍK NÁRODNÍ LISTY A DOMÉNA.


 

PRAVDOU I TŘEBA PROTI VŠEM !


 

judr-karel-kramar.jpg
 


 


 


 


 


 


 


 

DNE 17.5 UPLYNULO 87 LET OD ÚMRTÍ VŮDCE ČESKÉHO A SLOVENSKÉHO NÁRODA JUDR. KARLA KRAMÁŘE, PRVNÍHO PREMIÉRA ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY, PŘEDSEDY NDS-ČSND (+1937)


 

FEJETON ŠÉFREDAKTORA JANA VALENTY : K věci- nad námi Národním listům a hlavně čtenářům......


 

Euro volby máme i s ostudnou účastí , kterou jsem předvídal za sebou a vládní kamarila se ani „nezarděla“. Pár stovek voličů a opět „prasátka jsou u korýtek „ a neberou málo. Od dob autisty Špidly ( exkomisaře pro tzv. „rovné příležitosti „) lidé z EU zcela vystřízlivěli nejen u nás ale od Řeků až po „zakladatele „ EHS-EU Francii, Velkou Británii a Německo.....Barroso se zřejmě „odporoučí“ a na Ukrajině podle očekávání vyhrál miliardář Petr Prochorenko …..

A co u nás? Ostudná mediální kampaň ve veřejnoprávních mediích je za námi a i s malým vzrušením okolo několika psychopatů . Vládní režim je hojně zneužívá proti skutečné opozici. Úsvit Tomia Okamury odpadl ale prašulky na oblbování lidí budou některé partaje mít....

Co dál moji milí ? Nemračme se : Ti dovedové či i létající „vorlové“ se ukazují, ale lidé jim nedopřávají jaksi sluchu . Po několika konferencích, naposledy „mediální“ jsem se sešel nejen s klasickými politickými stranami, na závěr týdne i s Piráty na mítinku a ejhle :

Pro voliče do komunálních voleb nastává jistá naděje a já věřím že po mnoha létech úsilí si cením respektování mé maličkosti u politických partnerů . Můj návrh jistě akceptují likvidované politické strany nastrčenými figurami tunelářů viz Národně socialistická strana ( Jan Šula či dříve Pavel Hirš) a naštěstí se vzedmula ! Českomoravští republikáni zase jsou bez svého tuneláře dr. Sládka s novým odhodláním a jak vidím , naše spolupráce je otevřená. A teď do „vlastního hnízda „: NDS-ČSND již překonala důsledky „nájezdů loupežníků“ z řad nástrojů vládnoucího režimu partiokracie ….

Pozorný čtenář promine moji „nadsázku“ ale bez toho by už nebyla žádná naděje . A pojednou je !


 

PODVODNÍCI, GAUNEŘI A NEOBRATNÍ ČI OBRATNÍ VYCHYTRÁLKOVÉ NÁS SPOJUJÍ DO NADĚJNÉ VELKÉ KOALICE NAŠTVANÝCH OBČANŮ.


 

Žádnému stranu nerostou stromy do nebe a jak správně píše náš kolega Ing. Vladimír Sobotka :“NASTAL SOUMRAK PARAZITŮ „...a to nejen u nás ale i jinde. Ono je potřeba občas augiášův chlév vymést a jsem rád že straně velkého muže malého národa JUDr. Karla Kramáře se to konečně také povedlo. A držím palce p.kolegovi Jiřímu Dufkovi ( ČM REP.STR) , panu Ing,. Karlu Jankovi ( NSS 2005) zejména proto, že „škodná v revíru „ Jiřík Paroubek ( LEV 21 -NSS) pšenka vyschla asi 0.46% . Do Přípravy Zemského sněmu a Velké koalice , Ing. Janko navrhuje základní „sedmičku „ zřejmě pozveme PIRÁTY, SVOBODNÉ DEMOKRATY, MOŽNÁ I ÚSVIT.... Z Hnutí a Občanských spolků vidíme velký potenciál, zmíním se o tom zítra v úvodníku . Občané se brání svévoli úřadů, zabírání půdy, drahotě a ničení životního protředí. Kam se nám „zaháčkovala „ strana zelených ( asi 0.24%) ?????

Možná začínáme od „nuly“, ale základní kámen tu máme : DEMOKRACII ZDOLA A TO JE VĚRU VELMI POZITIVNÍ MYŠLENÍ .

Demokraturní a polofašistická ODS krachuje to ale neznamená že její euroskepticizmus je úlitba „bohů“???? Občané i přes excesy s hlasy pro ANO a TOP 09 nepřišli k urnám ( ti slušní) a možná hodně lidí reagovalo i na má varování a mohu poděkovat i našim Národním listům, že píší pravdu .

Eurohujeři „ dopadli jak dopadli. My se teprve formujeme ale jak se říká v terminologii sportu po zpackaném MS v hokeji : „ Někdy outsider s dobrou morálkou, myšlenkou a láskou ke své zemi“ , někdy vítězí . Tak třeba za rok se zase s našimi hokejisty sejdeme v lepších časech a i se sestupující Bohemians Praha Střížkov....Váš Jan Valenta

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář